Prečo si v roku 2017 kúpiť inteligentné hodinky

Pred vyše sto rokmi ľudia prestali používať vreckové hodinky a namiesto nich si začali osvojovať náramkové hodinky. Prečo? Pretože si uvedomili, že existuje aj praktickejší spôsob, ako zistiť čas čo sa veľmi rýchlo z praktickej veci stala aj módna záležitosť

Keď sa presunieme do súčasnej doby, tak zisťujeme, že naše zápästie opäť vykonáva každodenný súboj s vreckom., tentokrát siahame po smartphonoch.
FOMO (Fear Of Missing Out)

FOMO je skratka anglickej frázy “ fear of missing out“ čo vo voľnom preklade znamená „strach, že mi niečo ujde“. Posledné štatistiky z konferencie 2014 I/O ukázali, že priemerne skontrolujeme náš smartphone až 140 krát do dňa. Jednoduchý pohľad na zápästie by mohol udržať váš strach z toho, že vám niečo dôležité ujde na uzde!

inteligentnými hodinkami sa dožijete vyššieho veku

Zariadenie, ktoré sa fyzicky dotýka Vašej pokožky po dlhšiu periódu času z dňa poskytuje rôzne možnosti, ako monitorovať váš celkový stav a zdravie. Dnes už to nie je žiadna vzácnosť, že aplikácie pre inteligentne hodinky dokážu merať a monitorovať tep srdca či dokonca krvný tlak alebo hladinu cukru v krvy. Z hľadiska fitness a zdravia takéto informácie naozaj môžu zachrániť životy. Preto si kúpte inteligentne hodinky a žite dlhšie.

Pozrite sa na mňa, som cool!

Všetci sme ego maniaci. Dokonca aj ty.

Pravé teraz môžeme povedať, že smart hodinky stále nie sú až tak atraktívne pre obyčajných ľudí na ulici. Sú drahé so svojským dizajnom, ale to sme si mysleli aj prvýkrát, keď sme videli ľudí používať iPad vo vlaku, alebo na stanici. Dnes im však ticho závidíme.

Si lenivec


Čo je v poriadku. Ja som lenivý tiež. Toto je presný dôvoď prečo sú smart hodinky perfektne pre lenivých ľudí ako som ja. Tvoje vrecko je ako väzenie informácii. Síce to nie je Alcatraz, ale za každým siahnuť do vrecka po smartphone vyžaduje viac úsilia ako otočiť zápästím. Work smart not hard!

Výdrž batérie

Skúste sa opýtať kohokoľvek, či si myslí, že jeho batéria vydrží postačujúcu dobu. Odpoveď asi poznáte. A viete prečo? Hlavným dôvodom prečo sa batéria na smartphonoch rýchlo vybije je super kvalitný displej, ktorý v priemere zožerie skoro polovicu výdrže batérie.

Ak spárujete telefón so smart hodinkami, na ktorých si dokážete precitať notifikácie, displej zo smartphonu ostane dlhšie vypnutý čo znamená dlhšia výdrž batérie pre smartphone.

Trendy produkt

Spomeňte si, ako veľmi ste chceli Nokiu 7110 po pozretí Matrixu – alebo ako veľmi ste sa chceli stať letcom po pozretí filmu Top Gun. Keď si však James Bond pozrel MI6 webmail na hodinkach, každý už vie, že smart hodinky dorazili!

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár