5 možností ako môžu inteligentné hodinky pomôcť vášmu podnikaniu

Smartfóny sa v posledných rokoch stali nenahraditeľnou súčasťou podnikania. Ale sú naozaj nenahraditeľné ? Nebolo by oveľa pohodlnejšie mať tieto funkcie pripnuté na zápästí ? S inteligentnými hodinkami bude váš prístup k aplikáciám jednoduchší ako kedykoľvek predtým.

Žijeme v digitálnom veku a technológie zohrávajú čoraz dôležitejšiu úlohu v našom každodennom živote, ale aj v práci. Jeden z najväčších krokov vpred v poslednej dobe sú nositeľné zariadenia ktoré sa tešia čím ďalej tým väčšej popularite. Preto sa treba zamyslieť nad tým aký prínos by mohla mať táto technológia pre naše podnikanie.

5


Správa úloh

Inteligentné hodinky vám môžu pomôcť , správne si zadeliť svoj čas, dodržať termíny a sledovať schôdzky. Celý váš časový harmonogram si môžete riadiť pomocou vášho zápästia.

123 (24)

Upozornenia v reálnom čase

Už sa vám nikdy nestane, že by ste zmeškali dôležitý e-mail, alebo inú notifikáciu, pretože ste nechali mobil v inej miestnosti, alebo pretože ste ho mali vo vrecku. Tak ako rýchle upozornenie môže zachrániť život pri práci u hasičov, policajtov alebo u lekárov tak aj v malej firme alebo na pracovisku to môže mať dôležitý význam.

4

Marketing

Tieto zariadenia nie sú prínosom len pre tých čo ich nosia, ale vďaka integrovanému GPS cez ne viete osloviť zákazníka v blízkosti vášho podniku pomocou notifikácie. S možnosťou propagovať svoju firmu, alebo svoj obchod v reálnom čase, prichádzajú nové možnosti pre menšie firmy.

GPS


Cestovanie

Vďaka širokej škále možných aplikácií sa cestovanie môže stať oveľa jednoduchšie. Inteligentné hodinky môžete použiť ako lístok do lietadla, vlaku alebo na autobus. Vďaka navigácii sa nestratíte a NFC vám umožní zaplatiť len priložením zápästia.

NFC

Diktovanie a písanie poznámok

Ak vaše inteligentné hodinky majú v sebe zabudovaný mikrofón, už sa viac nemusíte obťažovať písaním poznámok. Jednoducho môžete tieto poznámky nadiktovať svojmu zápästiu a v prípade potreby si ich prehrať. Takto budete mať vždy prehľad o dôležitých informáciách a ušetrený čas využiť na to aby ste boli produktivnejší.

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár