Smartky No.1 G2

1
2
3
4
1

Kamera

2

Mikrofón

3

Dotyková plocha

4

Tlačidlo domov

1
2
3
4
1

Konektor nabíjania

2

Senzor srdcového tepu

3

Reproduktor

4

Kolíska nabíjania

VZHĽAD A DIZAJN

Telo vyrobené z ušľachtilej ocele a kovové rámiky pôsobia veľmi elegantne. Smart hodinky G2 majú veľmi prijateľné rozmery, na dĺžku merajú 58.4 mm, šírka je 36.9 mm. Ich hrúbka je totiž krásnych 10 mm. Dĺžka polokoženého náramku 23.5 cm musí postačovať každému. Ponúkajú úžasnú váhu a to necelých 43 gramov.

LEN TO NAJLEPŠIE

Ich najväčšou výhodou je skoro úplne všetko, úžasný vzhľad, kvalita materiálov, možnosť výmeny náramku, svižný a jednoduchý operačný systém, snímač tepovej frekvencie, ďalej nepreberné množstvo funkcií, kompatibilita so všetkými iOS a Android zariadeniami, takisto skvelá odolnosť a výdrž batérie.

Prehľadný displej

Pre zapnutie stačí na pár sekúnd podržať tlačidlo „home“. Potom sa zobrazí animovaná úvodná obrazovka a následne už klasicky čas. Základný vzhľad hodiniek vie zobraziť čas, dátum, kameru, krokomernastavenia. Domovská obrazovka Vám ponúka na výber so 4 rôznych ciferníkov a troch pozadí plochy.

Senzor srdcového tepu

Meraním srdcového tepu sa dá napríklad pohodlne zistiť, ako si na tom stojíte s kofeínovým príjmom alebo či máte ubrať v športovej aktivite. Vďaka motivačnej aplikácii povzbudzujúcej Vás k pohybu a zaujímavým aplikáciám vrátane Krokomeru, budete stále fit a v dobrej kondícii.

Telefonovanie cez Bluetooth

Nielen, že s nimi môžete volať, komunikovať, čo sa veľmi hodí ako hands free pri ceste autom, ale takisto môžete odpisovať na SMS. Spárujete ich so všetkými iOSAndroid zariadeniami. Do Vášho zariadenia si stačí stiahnuť z App Store aplikáciu MediaTek SmartDevice alebo z Obchodu Play aplikáciu FundoWear.

Ovládanie hudby

Hudobný prehrávač priamo na Vašom zápästí. Či už prostredníctvom Bluetooth alebo priamo v hodinkách prehrávate svoju obľúbenú hudbu. Načo vyberať mobil z vrecka keď si pohodlne prepnete skladbu v smart hodinkách.

V ČOM SÚ NO.1 G2 LEPŠIE AKO SMARTKY NERO, BRONZO A FIOCCO?

  • Výkonnejší procesor a väčšia pamäť RAM prinášajú vyššiu rýchlosť a plynulosť nového operačného systému Gladus
  • Vymeniteľný náramok vo chvíli zmení štýl Vašich Smartiek (kovový)
  • Senzor srdcového tepu a telesnej teploty skvele poslúži pri športových aktivitách
  • Fotoaparát s vyšším rozlíšením a lepšou citlivosťou na svetlo
  • Úsporný režim dokáže ušetriť cenné hodiny z výdrže batérie
  • Plná podpora notifikácií pre iOS zariadenia